Fredensvej 16 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Taastrup - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Taastrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Taastrup er to af de seneste boliger på markedet en rækkehus på Fredensvej 16 og en ejerlejlighed på Lindevangshusene 100, 1 tv.

Rækkehuset på Fredensvej 16 strækker sig over 139 kvadratmeter med 4 rum. Huset er beliggende på en grund på 690 m², og prisen er 3.795.000 DKK.

Ejerlejligheden på Lindevangshusene 100, 1 tv, tilbyder 67 kvadratmeter boligplads fordelt på 2 rum. Beliggende på en stor grund på 12.755 m², har lejligheden en pris på 1.795.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga