Elme Alle 33 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Taastrup - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Taastrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Taastrup er villaen på Elme Alle 33 en af de nyeste boliger på markedet. Denne rummelige villa har et areal på 190 kvadratmeter fordelt på 7 rum. Beliggende på en grund på 774 kvadratmeter, tilbyder ejendommen masser af plads til både indendørs og udendørs aktiviteter.

Elme Alle 33 er til salg for 7.895.000 kr., hvilket afspejler boligens størrelse og beliggenhed. Den præcise månedlige ejerudgift er ikke oplyst, men villaen er en attraktiv mulighed for dem, der søger en stor bolig i området.

En anden ejendom, der er kommet til salg i Taastrup, er villaen på Lindevej 14B. Denne villa har et mere kompakt areal på 109 kvadratmeter, med 4 rum, hvilket gør den ideel til mindre familier.

Lindevej 14B ligger på en grund på 580 kvadratmeter og er sat til en pris på 5.295.000 kr. Den manglende oplysning om den månedlige ejerudgift gør det vanskeligt at vurdere de samlede omkostninger, men boligen repræsenterer alligevel et attraktivt alternativ for potentielle købere.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler