2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Taastrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Taastrup er to af de nyeste boliger på markedet villaen på Fredensvej 6 og rækkehuset på Baunevej 48. Begge boliger tilbyder attraktive muligheder for købere i området.
Villaen på Fredensvej 6 strækker sig over 125 kvadratmeter med 4 rum, ideel til en familie. Med en grundstørrelse på 556 kvadratmeter, er der god plads udendørs. Udbudsprisen ligger på 4.495.000 kr.
En anden mulighed er rækkehuset på Baunevej 48, som byder på 107 kvadratmeter. Boligen har også 4 rum, og ligger på en grund af 429 kvadratmeter. Dette rækkehus er lidt billigere med en pris på 3.645.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.