Skagensgade 20 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Taastrup - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Taastrup. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Høje Taastrup er et nyopført rækkehus kommet på markedet på Skagensgade 20. Med en pris på 3.750.000 kr. byder boligen på 91 kvadratmeter fordelt over 4 rummelige værelser.

Rækkehuset ligger på en imponerende grund på 5243 m² hvilket kan appellere til dem, der ønsker udendørs plads.

I samme by tilbyder en ejerlejlighed på Taastrup Have 32 en mere kompakt bolig. For 1.520.000 kr. får man 41 kvadratmeter, ideel for enkeltpersoner.

Denne ejerlejlighed indeholder 1 værelse, hvilket gør det til et passende valg for dem der søger et mindre hjem eller en pied-à-terre.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga